O firmě

Filozofie firmy

Spojením praktických zkušeností péče o pleť, se dvěma desítkami let technologického výzkumu vzniklana začátku roku 2000 nová značka MACON, jejíž paleta produktů je zhotovována šedesáti zaměstnanci v malé manufaktuře v Německu. Ti jsou zaměstnáni v laboratoři, v produkci, ve skladě, ve správě podniku i v zahraničí.

Produkty mořské kosmetiky MACON jsou dodávány do kosmetických salonů. V Německu je tímto způsobem zásobováno zhruba 1500 institucí. Produkty jsou rovněž expedovány do celého světa.

Mořská kosmetika Macon je certifikována laboratoří TÜV dle normy ISO 9001 a je vyráběna podle přísných pravidel GMP (Good Manufacturing Practices-správná výrobní praxe). Mimo to jsou všechny použité látky kontrolovány podle předpisů FDA (Foot and Drug Administration).

Symbióza vysoké kvality produktů značky Macon s pravidelnou denní péčí o pleť významným způsobem přispívá k mladistvému vzhledu a velmi jemné pokožce. Předčasné stárnutí pleti v důsledku působení škodlivých látek obsažených v životním prostředí, nesprávná životospráva a stres jsou naší kosmetikou optimálně kompenzovány. Vlivem produktů MACON je pokožka naprogramována k vlastní regeneraci, což vede k oddálení procesu stárnutí. K tomu využívá kosmetika MACON komplex účinných látek z moře.Vlivem vysoké technologie výzkumu a vývoje je zaručena plná účinnost produktů.

Kosmetika MACON je vyráběna pro všechny typy pleti a pro své vysoké hodnocení a konkurenceschopnost je kosmetikou budoucnosti.

Firma Härtling rovněž garantuje kvalitní servis pro zákazníky a garantuje odborné zaškolení kosmetiček.

Pravidelnou péči o pleť našimi výrobky docílíte dlouhodobě krásného vzhledu.