Jarní veletrh FOR BEAUTY 2020

Beauty

 

Jarní veletrh FOR BEAUTY 2020 se bude konat 3. – 4. 4. 2020 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a my Vás srdečně zveme k návštěvě našeho stánku!

Veletrhy Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa mění název. Od jara 2020 je budete moci navštěvovat pod jednotným názvem FOR BEAUTY. Důvodem je fakt, že se oba tyto veletrhy staly součástí velké rodiny veletrhů pořádaných společností ABF v PVA EXPO PRAHA Letňanech.

Nadále platí, že se bude veletrh FOR BEAUTY konat dvakrát ročně. Vždy na jaře a na podzim. A už výhradně na výstavišti v Letňanech. Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEUATY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru a pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo, dále na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl.

Na jarním veletrhu se dále můžete těšit na mezinárodní soutěže v malování na tělo BodyArt Czech, semifinále make-upové soutěže MAKE-UP Mistrovství ČR, soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP , Česko-Slovenskou soutěž holičů/barberů BarberBattle, profesionální týmová soutěž ve složení vizážista, kadeřník a nehtový designer TOP IMAGE LOOK a mezinárodní kreativní makeup soutěž IUM MAKE-UP COMPETITION PRAGUE.

Vstupné:
Plné vstupné 150,- Kč

Zlevněné vstupné 120,- Kč
- předprodej vstupenek
- studenti (pouze po předložení jmenného seznamu žáků s razítkem a podpisem školy)
- student po předložení studentského průkazu

Zdarma
(děti do 10 let včetně, ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu)

TĚŠÍME SE NA VÁS OPĚT V PVA EXPO PRAHA v Letňanech! ;-)